kasaNie wątpimy, że panu staroście potrzebna jest taka liczba prawników. A ponieważ ich wynagrodzenia miesięczne wynoszą łącznie 38.914 zł, co w przeliczeniu rocznym daje kwotę 466.968 zł, postanowiliśmy zapytać - z jakim nawałem pracy przychodzi im się mierzyć.

Według stanu na 18 grudnia ub.r w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Mazowieckim zatrudnionych jest dziewięciu prawników. Sześciu z nich pracuje na podstawie umowy o pracę. Trzech pozostałych w ramach umowy o świadczenie usług prawnych.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty