Keeza klasa okręgowa

W minioną sobotę rozegrane zostały mecze ósmej kolejki w klasach okręgowych, prowadzonych przez Łódzki Związek Piłki Nożnej. Doczekaliśmy się pierwszy raz w tym sezonie dwóch zwycięstw drużyn z powiatu tomaszowskiego.

Piłkarze z Niewiadowa w Lgocie Wielkiej po zaciętym pojedynku pokonali objawienie tego sezonu. Lubochnianie natomiast na własnym boisku pokonali pewnie dobrze spisujący się ostatnio Świt. Powiało optymizmem, który jest bardzo potrzebny. Liga w tym sezonie jest trudna, bo spadnie aż sześć klubów.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty