arbuzyTuż przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego i to wyjątkowego, bo z koronawirusem w tle, nadal nie są jasne sytuacje w niektórych szkołach podlegających pod powiat. Przykładem jest tu II LO, o którym sami uczniowie mówią ostatnio nie najlepiej. Co się stało z jedną z najlepszych szkół w mieście?

Z pierwszych informacji o wynikach naboru można się było dowiedzieć, że w II LO udało się utworzyć tylko trzy klasy (planowanych było pięć), a i tak były jeszcze wolne miejsca. Utworzone klasy to biologiczno-chemiczna, menedżerska i humanistyczna. Żadna z nich nie miała pełnego obłożenia w tzw. pierwszej preferencji (co jest bardzo dziwne, jak na tę szkołę, gdzie raczej dostać było się trudno).

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty