W czwartek (25 czerwca) odbyła się dwudziesta druga w kadencji sesja Rady Powiatu w Tomaszowie. Były to jedne z krótszych obrad. Sesję zwołano, by uporządkować budżet miasta i powołać komisję, która zajmie się zmianą statutu powiatu, ale z tego działania na razie się wycofano.

Sesję trzeci raz przeprowadzono w formie telekonferencji. Odbyła się wyjątkowo wcześnie, z samego rana, bo przewodnicząca rady Wacława Bąk bardzo spieszyła się na sesję Rady Miejskiej, na której omawiany był raport o stanie miasta.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty