przedszkolePlany odnośnie likwidacji placówek były już dwa lata temu, a projekty uchwał miały być podejmowane w styczniu tego roku. Dlaczego stało się to dopiero teraz?

Blisko dwa lata temu odbyło się spotkanie rodziców dzieci 5- i 6-letnich uczęszczających do Przedszkola nr 8. Dyrekcja przedstawiła ofertę przeniesienia najstarszych grup z tej placówki do - niedostosowanych na tamtą chwilę - sal znajdujących się w SP nr 8. Spotkało się to z niezadowoleniem większości rodziców. Niektórzy z nich uważali, że przedszkole miało zostać zburzone. Wszystko na to wskazywało.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty