Na bieżąco

W komunikacie Ministerstwa Zdrowia nie podano pełnych informacji dotyczących nowych zakażeń stwierdzonych na terenie powiatu tomaszowskiego

Mamy 3 nowe przypadki zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Są to osoby, które przebywają na kwarantannie – informuje Mariusz Strzępek, przewodniczący komisji zdrowia, rodziny i spraw społecznych rady powiatu tomaszowskiego – Wszystkie 3 osoby miały kontakt z zarażonymi. Ich stan jest dobry. Na chwilę obecną choroba przebiega bezobjawowo – uzupełnia.

KOMUNIKATY

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty