rzeczniczkaSłużyła w policji przez ponad 30 lat.

Była najbardziej rozpoznawalną funkcjonariuszką w regionie łódzkim (twarzą tej służby) i jedną z bardziej znanych w kraju.

Mł. insp. Joanna Kącka przeszła na emeryturę.  Służbę w policji zaczynała w komisariacie w Konstantynowie Łódzkim, następnie pracowała w wydziale dochodzeniowo-śledczym w Pabianicach. Od 1999 r. była w zespole prasowym komendanta wojewódzkiego, przez ostatnie 11 lat jego rzecznikiem. Wiele razy występowała na naszych łamach.  Zabierała głos również w trudnych tematach.  Obowiązki rzecznika przejęła Aneta Sobieraj.

ag

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty