90 m- to recepta na długowieczność Zofii Aniśkiewicz, która w niedzielę, 15 stycznia obchodziła setną rocznicę urodzin. 

I najwyraźniej jest to przepis doskonały, bo tomaszowianka, pogodna i radosna, cieszy się znakomitą, czy wręcz fenomenalną, pamięcią. Jak wspominają prezydent miasta Marcin Witko i dyrektorka Wydziału Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta Wanda Rybak, którzy odwiedzili ją w poniedziałek, 16 stycznia, seniorka nie tylko dzieliła się ciekawymi wspomnieniami o wydarzeniach II wojny światowej. Recytowała też "Powrót taty" Adama Mickiewicza i fragmenty modlitewnika do św. Barbary.
Przedstawiciele magistratu przekazali jubilatce list gratulacyjny, upominki i kwiaty. Był też urodzinowy tort.
Nasza redakcja dołącza się do najlepszych życzeń. Pani Zofio, dwieście lat - w zdrowiu i pogodzie ducha, z miłością i troską najbliższych! (fot. Urząd Miasta Tomaszowa Maz.)

wk

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty