babu mPamiętacie jeszcze grasujących swego czasu po całym mieście łowców Pokemonów? Teraz stworek jest jeden - duszek BABU, a zwiedzając Tomaszów zbiera się z nim wirtualne monety.

Tak jak wcześniej, tak i teraz potrzebny jest smartfon, a na nim zainstalowana BABUapka. Aplikacja premiuje użytkowników za aktywność i zdrowy tryb życia. Proponuje proste zadania, za wykonanie których generowane są wirtualne monety. W przypadku wersji przygotowanej we współpracy fundacji Pomaganie Jest Trendy i Miejskiego Centrum Kultury zdobywa się je, odwiedzając najciekawsze atrakcje i zabytki naszego miasta. Można je później wymienić na nagrody lub przekazać na cele charytatywne fundacji.
 Aplikację można bezpłatnie pobrać ze strony internetowej duszekbabu.pl oraz sklepów Google Play i AppStore. A o samym przedsięwzięciu w tomaszowskim wydaniu poczytać więcej pod adresem: mck-tm.pl.

wk

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty