Tuż po majówce, 4 maja, w Galerii Tomaszów wystartowała wyjątkowa promocja "Co w ulu bzyczy".W ramach edukacyjno-promocyjnej akcji dla najmłodszych klientów przygotowano książeczkę z informacjami o pasiastych owadach, a także kolekcję sympatycznych maskotek pszczelej rodziny. Kampania potrwa do 1 czerwca i zakończy się konkursem z okazji Dnia Dziecka.
Ochrona pszczół i innych owadów zapylających jest ważnym tematem dla Galerii Tomaszów, dlatego od 2019 r. zielone otoczenie centrum to bezpieczna przestrzeń dla owadów, mających ogromne znaczenie dla bioróżnorodności lokalnej przyrody.
Funkcjonuje tu pasieka złożona z 5 uli i wszystko wskazuje na to, że zamieszkujące ją pszczoły krainki mają się świetnie – w ubiegłym sezonie pszczelarze opiekujący się pasieką zebrali niemal 19 l miodu! Przy okazji każdego miodobrania klienci Galerii Tomaszów mają okazję nabyć lokalny smakołyk dzięki aplikacji SEZAM. – Jesteśmy wspólnie odpowiedzialni za środowisko i mamy nadzieję, że sympatyczna pszczela rodzinka, którą przedstawiamy, będzie miała w tym swój udział – mówi Olga Wiernicka, Regional Marketing Manager, NEPI Rockcastle.
Jak otrzymać książeczkę oraz pszczółki-maskotki?
Książeczki o pszczołach będą rozdawane w Punkcie Obsługi Promocji, mieszczącym się obok sklepu H&M. POP czynny będzie do 1 czerwca, od poniedziałku do soboty w godzinach 12:00-20:00.Tam też mozna uzyskać wszelkie informacje o regulaminie i zasadach promocji.
Dodatkowo w ostatnim dniu akcji, z okazji Dnia Dziecka, zorganizowany zostanie konkurs dla dzieci, w którym do wygrania będą walizki z pszczelim motywem oraz miodne słodkości! Liczba książeczek promocyjnych, maskotek, gier karcianych i breloczków oraz nagród w dodatkowym konkursie jest ograniczona. Zasady promocji dostępne są także na stronie www Galerii Tomaszów.
and



Komentarze