W portalu zrzutka.pl prowadzona jest zbiórka pieniędzy na doposażenie Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego Tomaszowskiego Centrum Zdrowia. - Potrzeby nie są aż tak ogromne, jak mogłoby się wydawać, ale jednak są. Gdy skontaktowałem się ze szpitalem poinformowano mnie, że mają zapas rękawiczek i leków. Brakuje natomiast jednorazowych masek, bawełnianych kombinezonów oraz gogli i przyłbic ochronnych.

Taka sama sytuacja jest na izbie przyjęć. Posty solidarności, które wiele osób kieruje na portalach społecznościowych do personelu medycznego, mogą zamienić się w prawdziwy czyn. Sprawmy, że dzięki tomaszowskiej solidarności będziemy lepiej przygotowani do walki z koronawirusem, a przede wszystkim pokażemy załodze TCZ, że o nich pamiętamy - wyjaśnia na stronie zbiórki jej założyciel Błażej Wojciechowski. Dodaje, że inicjatywa pochodzi od grupy przyjaciół, która na co dzień nie ma nic wspólnego z TCZ (ani w ogóle z medycyną).

Organizatorzy chcą zebrać 10 tys. zł. Jak zapewniają, rozliczenie środków (w tym faktury i paragony) będą dostępne m.in. w TCZ, gdzie po zakończeniu akcji trafi sprawozdanie z przekazanych darów.
 
Poniżej link do zbiórki
 
pomoc
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty