Poniedziałek, 17 czerwca 2024, Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana

wybory urnaW wyborach wójta gminy Czerniewice startują:

BEDNAREK ANDRZEJ - lat 64. Kandydat Komitetu Wyborczego Wyborców Postaw na Rozwój Gminy Czerniewice. Dodajmy, iż aktualnie urzędujący wójt piastuje to stanowisko drugą kadencję.

KOZŁOWSKI PRZEMYSŁAW MACIEJ - lat 44. Kandydat Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - Polskie Stronnictwo Ludowe. 

Obaj panowie są mieszkańcami Czerniewic, mają wyższe wykształcenie i nie należą do partii politycznych.

O miejsce w Radzie Gminy Czerniewice ubiegają się:

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE (lista nr 3)

1. GOLEŃ Grzegorz Piotr (Annopol Duży, 60)

2. SZYMAŃSKA Danuta (Dąbrówka, 45)

3. CELIGOWSKA Małgorzata (Studzianki, 38)

4. MIELEWSKA Ewelina Agata (Annów, 38)

5. TWORSKI Jan (Czerniewice, 57)

6. GOŹDZIK Tomasz Krzysztof (Czerniewice, 44)

7. KOZŁOWSKI Przemysław Maciej (Czerniewice, 44)

8. KACZMARCZYK Sylwia (Wielka Wola, 39)

9. LEWANDOWSKA Katarzyna Anna (Chociw, 42)

10. ZARĘBA Monika (Chociw, 45)

11. GALIŃSKA Janina Krystyna (Lipie, 53)

12. JAKUBOWSKA Karolina (Stanisławów Lipski, 26)

13. MICHNIEWSKA Jolanta Sylwia (Strzemeszna, 53)

14. PECYNA Maryla Agnieszka (Chociwek, 43)

15. WOJCIECHOWSKA Teresa (Podkońska Wola, 48)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (lista nr 1)

11. JACAK Dariusz (Lipie, 36)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA MIECZYSŁAWA SZYDŁOWSKIEGO (lista nr 16)

7. SZYDŁOWSKI Kamil Mieczysław (Czerniewice, 33)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAW NA ROZWÓJ GMINY CZERNIEWICE (lista nr 14)

2. SYGITOWICZ Dariusz Józef (Lechów, 51)

3. KACPRZAK Jarosław Dominik (Nowe Studzianki, 39)

4. KACZMAREK Benedykt (Annów, 68)

5. JARZĘBSKI Maciej (Czerniewice, 56)

6. NIEDŹWIECKA Renata Teresa (Czerniewice, 48)

7. JUZWIK Barbara Józefa (Czerniewice, 69)

8. KĘPA Jarosław (Wielka Wola, 49)

9. KĘPA Aleksandra Katarzyna (Chociw, 38)

10. PIETRZAK Grzegorz (Wale, 58)

11. GOŁĘBIEWSKI Włodzimierz (Krzemienica, 59)

12. GIERACH Jan (Turobów, 75)

13. BADOWSKI Konrad (Strzemeszna Pierwsza, 37)

14. STEFAŃSKA Renata Elżbieta (Zubki Małe, 44)

15. KOCZYWĄS Wiesława Barbara (Podkonice Duże, 63)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHOWSKI (lista nr 17)

13. WOJCIECHOWSKI Cezary Paweł (Nowa Strzemeszna, 50)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM (lista nr 15)

1. SPUTOWSKI Paweł (Paulinów, 64)

wk

Pin It


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Materiały Urzędu Miasta

informacje starostwa powiatowego

TIT - Tomaszowski Informator Tygodniowy
Agencja Wydawnicza PAJ-Press

ul. Długa 82
97-200 Tomaszów Mazowiecki,
tel. 44 724 24 00 wew. 28 (biuro ogłoszeń)
tel. kom. 609-827-357, 724-496-306

WYRÓŻNIONE

W piotrkowskiej klasie okręgowej ro...

Oprócz pożaru lasu w Karolinie, str...

Tzw. aktywne przejścia dla pieszych...

Jak wiadomo, w Tomaszowie i w powie...

Tomaszowscy olimpijczycy (byli i ob...

Trzecioligowi piłkarze Lechii Tomas...

Tomaszowscy policjanci zatrzymali t...

Do potrąceń pieszych doszło w Smard...

Tuż przed wyborami samorządowymi st...

Ulica Legionów to jedna z najważnie...

NAJNOWSZE

Dobiegły końca wiosenne rozgrywki w...

11 czerwca na nogi zostały postawio...

Wiosna i lato zachęcają do robienia...

Do potrąceń pieszych doszło w Smard...

Powiat tomaszowski zarządza drogami...

Ulica Legionów to jedna z najważnie...

Tzw. aktywne przejścia dla pieszych...

Posiedzenie Rady Gminy zwołano 11 c...

Zgodnie z przewidywaniami, ugrupowa...

Tomaszowscy policjanci zatrzymali t...

 

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI