Sobota, 25 maja 2024, Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

wybory powiat mLiczba uprawnionych do głosowania: 88.546

Frekwencja: 56,31%

Liczba wyborców, którym wysłano pakiety wyborcze: 22

Liczba otrzymanych i wrzuconych do urny kopert zwrotnych w głosowaniu korespondencyjnym: 19

Liczba kopert zwrotnych w głosowaniu korespondencyjnym, w których nie było oświadczenia o osobistym i tajnym oddaniu głosu: 2

Liczba głosujących przez pełnomocnika: 141

Liczba kart nieważnych (bez pieczęci obwodowej komisji wyborczej lub inne niż urzędowo ustalone): 4

Liczba głosów nieważnych (z kart ważnych): 1.770

- z powodu postawienia "X" obok nazwiska dwóch lub większej liczby kandydatów: 800

- z powodu niepostawienia "X" obok nazwiska żadnego kandydata: 970

Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkie listy kandydatów (z kart ważnych): 48.092

Wyniki (w nawiasach liczba głosów zdobytych w wyborach w 2018 roku, z gwiazdką - kandydat/-ka startowali do Rady Miejskiej):

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

OW nr 1 

1. FELIŃSKI Jarosław - 921 (417)

2. SKOCZYLAS Anna Krystyna - 278 (-)

3. KARKOCHA Paweł - 140 (168)

4. STAŃDO Ewa Dorota - 201 (-)

5. MRÓWCZYŃSKI Marek - 96 (-)

6. KOWALSKA Małgorzata Maria - 187 (-)

Razem: 1823 = 21,19%

OW nr 2

1. KOCIUBIŃSKI Marek Franciszek - 602 (554)

2. MĄKOLA Danuta Ewa - 275 (-)

3. FAJFER Małgorzata Dorota - 218 (-)

4. STYŚ Zbigniew Jan - 63 (-)

5. CERAZY Aleksandra Anna - 144 (-)

6. PARDEJ Krzysztof - 385 (568)

Razem: 1687 = 21,42%

OW nr 3

1. WĘGRZYNOWSKI Mariusz Tomasz - 1.251 (1.199)

2. SZYNGLER Agnieszka Teresa - 123 (-)

3. KSZCZOT Robert Jan - 133 (-)

4. ROGULSKI Sylwester - 118 (-)

5. BORYCZKA Beata Zuzanna - 73 (-)

6. TARKA Dorota Emilia - 129 (213*)

Razem: 1827 = 28,21%

OW nr 4 (gminy: Będków, Rokiciny, Ujazd)

1. WOJCIECHOWSKA Martyna Olga - 1.344 (1.122)

2. OLKIEWICZ Marek Henryk - 1.254 (-)

3. BŁOCH Jarosław Aleksander - 699 (-)

4. ZIELIŃSKA Anna Katarzyna - 246 (-)

5. ZYCHLA Andrzej Franciszek - 137 (-)

Razem: 3680 = 46,66%

OW nr 5 (gminy: Tomaszów Mazowiecki, Inowłódz, Rzeczyca)

1. JUSTYNA Włodzimierz - 1.284 (395)

2. KARP Adam Jan - 459 (311)

3. ROBAK Małgorzata Beata - 327 (-)

4. BUKOWSKA Aneta Maria - 139 (-)

5. REJBICZ Tomasz - 131 (-)

6. SOCHA Paulina - 605 (-)

Razem: 2945 = 32,91%

OW nr 6 (gminy: Budziszewice, Lubochnia, Czerniewice, Żelechlinek)

1. ŁOJSZCZYK Elżbieta Mariola - 709 (596)

2. SOWIK Teodora Barbara - 886 (690)

3. KRUŚ Sławomir - 260 (-)

4. LEWANDOWSKA Ewa Barbara - 135 (-)

5. KOTYNIA Hubert Dominik - 184 (204)

6. GOSKA Szczepan Waldemar - 828 (490)

Razem: 3002 = 36,18%

Lista nr 3 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

OW nr 1 

1. STROJNA Iwona - 371 (-)

2. PÓŁTORAK Paweł Marian - 172 (-)

3. KASZUBA Cezary Adam - 60 (220*)

4. BIAŁKOWSKA Izabela Monika - 107 (-)

5. TROCHA Jowita Klaudia - 39 (-)

6. BORKOWSKI Łukasz - 398 (-)

Razem: 1147 = 13,33%

OW nr 2

1. HES Bogna Joanna - 458 (983)

2. KRÓLAK Jolanta Halina - 163 (-)

3. RYCHLIK Ewelina - 83 (-)

4. ZIĘTARA Mateusz Szymon - 45 (-)

5. LUBICKI Tadeusz - 86 (-)

6. BINIEK Paweł Tomasz - 257 (-)

Razem:  1092 = 13,86%

OW nr 3

1. ŁASKA Marta Katarzyna - 379 (-)

2. BINIEK Agnieszka Zuzanna - 128 (92)

3. REMISZ Piotr Krzysztof - 61 (210)

4. FRAJ Daniel Waldemar - 63 (-)

5. KUCHARSKI Cyprian Dawid - 77 (-)

6. HUMENIUK Martyna Anna - 68 (-)

Razem: 776 = 11,98%

OW nr 4

1. WOLNIEWICZ Rafał - 543 (-)

2. SKIBIŃSKA Emilia Magdalena - 153 (-)

3. WIŚKOWSKA Anna Maria - 318 (-)

4. STACHECKA Agnieszka Magdalena - 99 (-)

5. PIWOWARSKI Paweł Franciszek - 492 (608)

Razem: 1605 = 20,35%

OW nr 5

1. KRÓL Edmund Grzegorz - 589 (879)

2. KUCHARSKA Marta - 128 (-)

3. AMRÓZ Marcin - 295 (283)

4. PIETRUCZUK Agata - 43 (-)

5. WILKOWIECKI Janusz Zdzisław - 74 (-)

6. ROBAK Barbara Danuta - 155 (-)

Razem: 1284 = 14,35% 

OW nr 6

1. KOWALCZYK Dariusz Anatol - 840 (1295)

2. KOZIARSKI Bogumił - 609 (784)

3. JAGIEŁŁO Agnieszka - 224 (-)

4. PICHOLA Natalia Milena - 229 (-)

5. STAROŃSKA Wioletta Jolanta - 103 (-)

6. SKONECZNY Tadeusz - 343 (-)

Razem: 2348 = 28,30%

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

OW nr 1 

1. ŻEGOTA Sławomir Jacek - 1.446 (1.520)

2. CIACH Jolanta - 395 (211)

3. MORDAKA Kazimierz Marek - 767 (-)

4. PIERZCHAŁA Ewa Małgorzata - 186 (119)

5. HENDZELEWSKI Rafał Marek - 257 (-)

6. ONDYCZ Ewelina Justyna - 100 (-)

Razem: 3151 = 36,62%

OW nr 2

1. ZWOLAK-PLICHTA Alicja Iwona - 1204 (-)

2. KOWALEWSKI Jacek Jan - 342 (424)

3. GRZYWKA Włodzimierz Jan - 66 (-)

4. ADAMSKA Ewa Danuta - 163 (-)

5. MĘDREK Joanna - 107 (-)

6. BATORSKI Krzysztof Tadeusz - 351 (-)

Razem: 2233 = 28,35%

OW nr 3

1. JODŁOWSKI Michał - 919 (286*)

2. ŁUCZAK Paweł Przemysław - 448 (653)

3. TKACZYK-SKRZOSKA Dorota - 194 (?)

4. ŻÓŁKIEWSKA Jolanta Bogumiła - 80 (-)

5. ŻEGOTA Cezary Grzegorz - 462 (-)

6. BARDEN Dominika Agnieszka - 99 (-)

Razem: 2202 = 34,00%

OW nr 4

1. GRZELCZAK Marcin Przemysław - 445 (-)

2. MILCZAREK Anna Elżbieta - 306  (-)

3. POLITOWSKI Jacek Piotr - 312 (-)

4. STACIWA Marta Klaudia - 191 (-)

5. SKIBIŃSKI Sylwester - 216 (-)

Razem: 1470 = 18,64%

OW nr 5

1. JACKOW Lidia Małgorzata - 633 (-)

2. MAJ Radosław Adam - 265 (-)

3. LESZCZYŃSKI Marek Andrzej - 235 (-)

4. LATOCHA Patryk Szymon - 153 (-)

5. KOTOWSKA Magdalena - 182 (-)

6. DROZDOWSKA Anna - 207 (-)

Razem: 1675 = 18,72%

OW nr 6

1. JÓŹWIK Andrzej - 326 (259)

2. TOKARSKA Elżbieta Gabriela - 38 (-)

3. PECYNA Maria - 165 (237)

4. BEDNAREK Kacper - 53 (-)

5. TRZONEK Karolina - 84 (-)

6. JANOWSKI Andrzej - 47 (-)

Razem: 713 = 8,59%

Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO

OW nr 1 

1. BISKUP Krzysztof Jarosław - 713 (780)

2. CHILIŃSKA Maria Jolanta - 259 (226)

3. PANFIL Szymon Józef - 212 (-)

4. BRZEZIŃSKA Ewa Teresa - 141 (-)

5. KUKLIŃSKI Krzysztof Marian - 317 (-)

6. KĘPA Agnieszka Żaneta - 284 (-)

Razem: 1926 = 22,38%

OW nr 2

1. BĄK Wacława Helena - 540 (1.069)

2. ŚLIWIŃSKA Izabela Beata - 190 (200)

3. WILCZYŃSKA Elżbieta Małgorzata - 164 (223)

4. MICHALAK Szymon Ryszard - 268 (251)

5. SKRZYPCZYK Marek - 260 (204*)

6. KUBIAK Marek Andrzej - 885 (306*)

Razem: 2307 = 29,29%

OW nr 3

1. STRZĘPEK Mariusz Edward - 325 (500)

2. KUKLIŃSKI Mirosław - 298 (806)

3. RYBAK Wanda - 157 (-)

4. GIERACH Bożena Barbara - 70 (-)

5. SUDAK Iwona Bogumiła - 79 (225)

6. MIGAŁA Tomasz Piotr - 270 (-)

Razem: 1199 = 18,51%

OW nr 4

1. KARP Adelajda Irena - 139 (-)

2. WALASIK Justyna Izabela - 35 (-)

3. WARCZYK Katarzyna Anna - 10 (-)

4. WALASIK Piotr Jan - 29 (-)

5. BISKUP Szymon Jan - 11 (-)

Razem: 224 = 2,84%

OW nr 5

1. ŁUSZCZ-KRAWCZYK Iwona Katarzyna - 598 (-)

2. DZIUBAŁTOSKA Anna Bogusława - 307 (335)

3. MARCZEWSKA-ADAMIEC Agnieszka Stanisława - 141 (-)

4. SOBOLEWSKI Marcin Stanisław - 109 (153)

5. KUC Czesław Maciej - 86 (-)

6. FIJAŁKOWSKI Waldemar - 55 (-)

Razem: 1296 = 14,48%

OW nr 6

1. BERNACIAK Marcin - 401 (-)

2. DEREŃ Mateusz Marcin - 358 (-)

3. PASIK Justyna - 75 (-)

4. PICHOLA Alina Barbara - 102 (-)

5. SYPKA Patrycja Magdalena - 8 (-)

6. GOGÓL Krzysztof - 34 (-)

Razem: 978 - 11,79%

Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM

OW nr 1 

1. ZDONEK Tomasz Robert - 233 (1.031)

2. NIEWIADOMSKA Natalia - 76 (-)

3. KOŚCISTY Filip Grzegorz - 100 (-)

4. MAZUREK Witold Antoni - 45 (-)

5. SMAŚ Anna Maria - 40 (-)

6. ZDONEK Kaja Anna - 63 (-)

Razem: 557 = 6,47%

OW nr 2

1. KARWAS Stanisław - 230 (336)

2. GRELA Adam Józef - 82 (-)

3. GROCHOWALSKA Magdalena Maria - 50 (-)

4. MROZICKI Jacek Wojciech - 99 (-)

5. RASZDORF Zuzanna - 28 (-)

6. ŚLIWIŃSKA Anna Maria - 68 (-)

Razem: 557 = 7,07%

OW nr 3

1. PARADA Marek - 211 (524)

2. SIWIŃSKA Anastazja Henryka - 38 (-)

3. BŁOŃSKI Adam Eugeniusz - 55 (-)

4. METO Dorota Ewa - 44 (-)

5. GACEK Zbigniew Sylwester - 38 (-)

6. DROZDOWSKA Bogumiła Aniela - 87 (108)

Razem: 473 = 7,30%

OW nr 4

1. SZMIGIEL Jarosław Paweł - 278 (-)

2. BŁOCH Leszek Józef - 489 (-)

3. JAROS Justyna - 75 (-)

4. MICHALSKI Marcin Paweł - 18 (-)

5. KRUZ Adrianna Magdalena - 48 (-)

Razem: 908 = 11,51%

OW nr 5

1. KARWAT Leon Eugeniusz - 975 (1.056)

2. WYPYCH Krzysztof Antoni - 529 (-)

3. KWIATEK Agnieszka Joanna - 80 (-)

4. WOJTASZEK Melania Małgorzata - 60 (-)

5. LULA Tomasz Antoni - 43 (-)

6. PIECHNA Agnieszka Monika - 63 (98)

Razem: 1750 = 19,55%

OW nr 6

1. KAGANKIEWICZ Piotr Waldemar - 694 (1.021)

2. PAKUŁA Roman - 304 (290)

3. KAŹMIERSKA Katarzyna - 64 (-)

4. RADZIMIERSKA Ewa Maria - 28 (62)

5. MINIAK Mirosław - 36 (-)

6. CYNIAK Małgorzata - 131 (-)

Razem: 1257 = 15,15%

Kandydaci, którzy uzyskali mandat: 

KW PiS: FELIŃSKI Jarosław, GOSKA Szczepan Waldemar, JUSTYNA Włodzimierz, KOCIUBIŃSKI Marek Franciszek, OLKIEWICZ Marek Henryk, SOCHA Paulina, SOWIK Teodora Barbara, WĘGRZYNOWSKI Mariusz Tomasz, WOJCIECHOWSKA Martyna Olga

KKW Trzecia Droga: KOWALCZYK Dariusz Anatol, WOLNIEWICZ Rafał

KKW KO: JACKOW Lidia Małgorzata, JODŁOWSKI Michał, MORDAKA Kazimierz Marek, ZWOLAK-PLICHTA Alicja Iwona, ŻEGOTA Cezary Grzegorz, ŻEGOTA Sławomir Jacek

KWW M. Witko: BĄK Wacława Helena, BISKUP Krzysztof Jarosław, KUBIAK Marek Andrzej, STRZĘPEK Mariusz Edward

KWW WR: KAGANKIEWICZ Piotr Waldemar, KARWAT Leon Eugeniusz

wk

Pin It


TIT - Tomaszowski Informator Tygodniowy
Agencja Wydawnicza PAJ-Press

ul. Długa 82
97-200 Tomaszów Mazowiecki,
tel. 44 724 24 00 wew. 28 (biuro ogłoszeń)
tel. kom. 609-827-357, 724-496-306

WYRÓŻNIONE

- uważa Mateusz Grabarz, zastępca n...

Pisaliśmy i zachęcaliśmy do realizo...

Śledztwo w sprawie pożaru ze skutki...

Siatkówka młodzieżowa w wydaniu ogó...

Rozjeżdżony przez parkujące samocho...

Ponad 1,5 tys. osób z całej Polski ...

W marcu informowaliśmy, że powiat...

W poniedziałek, 20 maja na drogach ...

W szkołach trwają matury, a wiele o...

Na przykolejowych terenach w Tomasz...

NAJNOWSZE

Zamknięte przejazdy kolejowe w lasa...

Siatkówka młodzieżowa w wydaniu ogó...

W miniony poniedziałek na swojej dr...

Gminne spółki wodne z Będkowa i R...

Na przykolejowych terenach w Tomasz...

Pisaliśmy i zachęcaliśmy do realizo...

W marcu informowaliśmy, że powiat...

W tomaszowskim szpitalu potężna dot...

Rozjeżdżony przez parkujące samocho...

W niedzielę, 19 maja kilkaset osób ...

 

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI