Środa, 29 maja 2024, Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji

wyniki mLiczba uprawnionych do głosowania: 45.556

Frekwencja: 51,91%

Liczba wyborców, którym wysłano pakiety wyborcze: 10

Liczba otrzymanych i wrzuconych do urny kopert zwrotnych w głosowaniu korespondencyjnym: 9

Liczba głosujących przez pełnomocnika: 45

Liczba kart nieważnych (bez pieczęci obwodowej komisji wyborczej lub inne niż urzędowo ustalone): 9

Liczba głosów nieważnych (z kart ważnych): 578

- z powodu postawienia "X" obok nazwiska dwóch lub większej liczby kandydatów: 263

- z powodu niepostawienia "X" obok nazwiska żadnego kandydata: 315

Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkie listy kandydatów (z kart ważnych) - 23.070

Wyniki (w nawiasach liczba głosów zdobytych w wyborach w 2018 roku, z gwiazdką - kandydat/-ka startowali do Rady Powiatu):

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg wyborczy nr 1 (obwody nr: 13, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28)

1. OGÓREK Leszek Zbigniew - 843 (635*)

2. ŚWIDERSKI Dariusz Zbigniew - 193 (-)

3. WOJCIECHOWSKA Bibianna Luiza - 109 (-)

4. ZDONEK Aneta Lidia - 141 (-)

5. OLEJNIK Roksana Zofia - 33 (-)

6. BUCZYŃSKI Marian - 75 (44)

7. ALBIN Irena Grażyna - 44 (-)

8. KĘPA Aleksandra - 95 (-)

9. KORAB-SOKOŁOWSKI Wojciech Józef - 43 (-)

10. SZCZEPAŃSKA Marlena - 102 (-)

Razem: 1678 (19,45%)

OW nr 2 (1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10)

1. CERAZY Łukasz Jan - 406 (254*)

2. RUDZKA Elżbieta Joanna - 195 (-)

3. MISIAK Krzysztof - 444 (498*)

4. KURZDYM Magdalena - 43 (-)

5. MALEWSKI Antoni Czesław - 90 (-)

6. MICHALECKI Michał Andrzej - 64 (70)

7. NYKS Teresa - 42 (-)

8. WOŹNIAK Natalia Maria - 49 (-)

9. SZYMAŃSKA Beata - 124 (-)

10. LAUDY Monika Edyta - 34 (-)

Razem: 1491 = 18,77%

OW nr 3 (7, 9, 11, 12, 15, 16, 17, 26, 29)

1. LUBLIN Marta Agnieszka - 504 (-)

2. POPŁAWSKA Marzanna Stanisława - 290 (604)

3. SZMID Bogumiła - 80 (47)

4. BŁOŃSKI Sławomir Paweł - 114 (61*)

5. PIOTROWSKI Paweł Grzegorz - 166 (-)

6. AWDZIEWICZ Krzysztof Jan - 64 (-)

7. LECHOWICZ Arkadiusz Stanisław - 88 (82)

8. TRUKAN Ewa Elżbieta - 49 (-)

9. ROGULSKA Barbara Bożena - 277 (-)

Razem: 1632 = 25,12%

Lista nr 3 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

OW nr 1 

1. KUCHARSKI Piotr - 471 (920)

2. GLICNER-WOŹNY Katarzyna - 76 (-)

3. FORCZMANOWICZ Kamila Magdalena - 59 (-)

4. FRANCZAK Beata - 103 (75)

5. JAMKA Robert Andrzej - 69 (-)

6. ANDRYSZCZAK Barbara Anna - 20 (-)

7. PLICH Wojciech Adam - 64 (-)

8. GRAT Bartłomiej Maciej - 38 (-)

9. JARECKA-HAMPEL Aneta Małgorzata - 13 (-)

10. SMEJDA Krzysztof Marcin - 113 (-)

Razem: 1026 (11,89%)

OW nr 2 

1. KUCHARSKI Michał - 466 (172)

2. FRYZIEL Kazimierz - 53 (-)

3. NABIAŁEK Katarzyna - 111 (-)

4. PAWŁOWSKI Jakub Edward - 48 (-)

5 DĘBIEC Zbigniew Jan - 80 (185)

6. MUCHLADA Krystyna - 19 (-)

7. LATOCHA Izabela Mirella - 28 (-)

8. CHĄDZYŃSKI Mariusz - 16 (-)

9. LASZCZYK Marta Anita - 39 (-)

10. LIS Konrad Łukasz - 61 (-)

Razem: 921 = 11,59%

OW nr 3 

1. SOBCZYK Jolanta Iwona - 270 (-)

2. RUTOWICZ Sławomir Mariusz - 92 (-)

3. MILCZAREK Piotr Włodzimierz - 83 (-)

4. GRONOSTAJ Daniel Jan - 61 (-)

5. RUTKOWSKA Sylwia - 56 (-)

6. MUSIAŁ Dariusz - 26 (-)

7. ŻÓŁKIEWSKA Dominika Adrianna - 35 (-)

8. WIECZOREK Ewelina - 34 (-)

9. WARCHOŁ Anna - 47 (-)

Razem: 704 = 10,83%

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

OW nr 1

1. SZCZUKOCKA Beata Maria - 1.164 (293*)

2. SMOLAREK Bogdan Jerzy - 593 (127)

3. WALASIK Agnieszka Maria - 529 (342)

4. PIERZCHAŁA Adam Arkadiusz - 116 (-)

5. GAJEWSKI Wiktor Igor - 60 (73*)

6 . BRZESKA-CZIŻOW Monika - 42 (-)

7. PAWŁOWSKI Piotr Sławomir - 65 (-)

8. WIETESKA Zdzisław - 21 (-)

9. CZECHOWSKI Tomasz Michał - 47 (68)

10. PATUSZCZYK Martyna Monika - 115 (-)

Razem: 2752 (31,90%)

OW nr 2

1. KLATKA Barbara Ewa - 1.280 (1.276)

2. KRASOŃ Lidia Anna - 204 (114)

3. KRAWCZYK Marek - 266 (387*)

4. GRZYBOWSKI Mateusz - 130 (-)

5. ŚWIECH Marzena Teresa - 100 (140*)

6. SKŁADOWSKI Bartłomiej - 117 (96)

7. GRUDZIAK Szymon Jakub - 18 (-)

8. ZYS Sebastian Sebi - 32 (-)

9. CHARCZUK Katarzyna - 29 (-)

10. MARTUSZEWSKA Agnieszka - 62 (-)

Razem: 2238 = 28,17%

OW nr 3 

1. JABŁOŃSKI Paweł - 735 (243*)

2. MENKE Katarzyna Monika - 428 (186*)

3. SZYMAŃSKI Sławomir - 95 (97)

4. RADZIEWICZ Ewa - 362 (-)

5. BYKOWSKI Paweł Bogdan - 161 (-)

6. GALINIEWICZ Anita Beata - 52 (-)

7. BŁACHOWICZ Anna - 50 (-)

8. RYBICKA Martyna Natalia - 58 (-)

9. BALICKI Robert Krzysztof - 184 (72)

Razem: 2125 = 32,70%

Lista nr 14 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZYSCY RAZEM

OW nr 1

1. KWIATKOWSKI Dariusz Andrzej - 183 (-)

2. BANASZCZAK Katarzyna Anna - 99 (-)

3. SIUDZIŃSKI Jacek Stanisław - 57 (-)

4. GACEK Michał Sylwester - 16 (-)

5. WÓJCIK Andrzej Tadeusz - 30 (30)

6. OKRUSZEK Iwona - 30 (-)

7. JURKEVICH Bogusława - 4 (-)

8. ŚWIĄTEK Arkadiusz Jacek - 28 (-)

9. ŻAK Lidia Jadwiga - 37 (-)

10. ZIELIŃSKA Małgorzata Izabela - 25 (-)

Razem: 509 (5,90%)

OW nr 2

1. CZECHOWICZ Michał - 186 (193)

2. NIKODEMSKA Jolanta Elżbieta - 120 (-)

3. DĘBIEC Kacper Piotr - 19 (-)

4. CIUPA Agnieszka Irena - 9 (-)

5. STASZEK Monika Nina - 25 (-)

6. CZEKAJ Adam Jan - 56 (-)

7. OGŁUSZKA Agata Maria - 15 (-)

8. JURKEVICH Sergiusz - 3 (-)

9. BURIAN Agnieszka - 25 (-)

10. BORYSOWSKI Konrad Piotr - 33 (321*)

Razem: 491 = 6,18%

OW nr 3

1. BARAN Kazimierz - 392 (500)

2. MĘCINA Ewa - 109 (-)

3. KOŚCISTY Grzegorz Zdzisław - 29 (-)

4. POGANOWSKA Iwona Bożena - 64 (-)

5. POLITOWSKA Beata Katarzyna - 25 (-)

6. BURIAN Robert - 43 (-)

7. NAWROCKI Adam - 25 (67)

8. DUNAJ Sylwia Kinga - 16 (-)

9. SYGITOWICZ Mikołaj Marek - 29 (164)

Razem: 732 = 11,27%

Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WITKO

OW nr 1

1. WITKO Marcin - 1.115 (1.991)

2. STAŃCZYK Beata - 169 (342)

3. KOZIOROWSKI Piotr Kacper - 171 (-)

4. SEREDYN Urszula Maria - 291 (470)

5. CHOJNACKI Jakub Szymon - 105 (541*)

6. BADOWSKA Agnieszka Ewa - 78 (-)

7. MUSIALIK Ewelina Magdalena - 137 (-)

8. MACIEJEWSKI Piotr - 163 (-)

9. KOWALCZYK Jerzy Jacek - 81 (120)

10. BOROWSKI Konrad Waldemar - 353 (317)

Razem: 2663 (30,86%)

OW nr 2

1. SZYMAŃSKA Zofia Aleksandra - 263 (588)

2. BATORSKI Jarosław Marek - 1.125 (755)

3. KUCHTA Krzysztof Jan - 307 (486)

4. ADAMCZYK Dominika Joanna - 73 (-)

5. DZIUBAŁTOWSKI Krzysztof - 292 (402)

6. SAKTURA Justyna Teresa - 119 (-)

7. CZAPNIK Piotr Dominik - 173 (-)

8. SZUSTOROWSKA Jolanta Barbara - 81 (92)

9. JUDA Ryszard - 72 (217*)

10. WAWRO Tomasz Leszek - 298 (406)

Razem: 2803 = 35,28%

OW nr 3

1. PRZEDBORA Elżbieta Anna - 364 (603)

2. RYBAK Marcin - 301 (374)

3. DRZEWOSKA-KOVAČ Agnieszka Beata - 118 (147)

4. JABŁOŃSKA Jolanta Mieczysława - 159 (-)

5. RABCZEWSKI Paweł - 32 (-)

6. CZAPNIK Kamil Piotr - 105 (-)

7. SZCZĘSNA Monika Patrycja - 33 (33)

8. WÓJCIAK Rafał - 54 (19)

9. DZIUBAŁTOWSKI Janusz - 139 (216*)

Razem: 1305 = 20,08%

Kandydaci, którzy uzyskali mandat: 

KW PiS: LUBLIN Marta Agnieszka, MISIAK Krzysztof, OGÓREK Leszek Zbigniew, POPŁAWSKA Marzanna Stanisława

KKW Trzecia Droga: KUCHARSKI Michał, KUCHARSKI Piotr

KKW KO: JABŁOŃSKI Paweł, KLATKA Barbara Ewa, KRASOŃ Lidia Anna, KRAWCZYK Marek, MENKE Katarzyna Monika, RADZIEWICZ Ewa, SMOLAREK Bogdan Jerzy, SZCZUKOCKA Beata Maria, WALASIK Agnieszka Maria

KWW WR: BARAN Kazimierz

KWW M. Witko: BATORSKI Jarosław Marek, BOROWSKI Konrad Waldemar, KUCHTA Krzysztof Jan, PRZEDBORA Elżbieta Anna, SEREDYN Urszula Maria, WAWRO Tomasz Leszek, WITKO Marcin (w związku z wyborem na prezydenta miasta, zastąpi go osoba z kolejnym wynikiem na liście w okręgu: KOZIOROWSKI Piotr Kacper)

wk

Pin It


TIT - Tomaszowski Informator Tygodniowy
Agencja Wydawnicza PAJ-Press

ul. Długa 82
97-200 Tomaszów Mazowiecki,
tel. 44 724 24 00 wew. 28 (biuro ogłoszeń)
tel. kom. 609-827-357, 724-496-306

WYRÓŻNIONE

Z wysokim piątym miejscem na liście...

Odbyła się 27 maja. Obrady rozpoczę...

W miniony weekend w piotrkowskiej k...

Rodzice dzieci uczęszczających do Z...

Mieszkańcy i turyści przyjeżdżający...

Stanęła w ogniu na wysokości Rawy M...

...zapadły 27 maja podczas drugiego...

Kompleks basenów w Osiedlu Niewiadó...

Zakład Gospodarki Wodno-Kanalizacyj...

Pierwsze w tej kadencji robocze obr...

NAJNOWSZE

W miniony weekend w piotrkowskiej k...

W piotrkowskiej klasie B, w której ...

Mieszkańcy i turyści przyjeżdżający...

Wzdłuż ul. Nadrzecznej powstał odci...

Rodzice dzieci uczęszczających do Z...

Odbyła się 27 maja. Obrady rozpoczę...

...zapadły 27 maja podczas drugiego...

Jeszcze tego lata Tomaszowskie Cent...

Z wysokim piątym miejscem na liście...

O Reymoncie, jego życiu i twórczośc...

 

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI