- przekonują członkowie Stowarzyszenia Nocna Jazda Tomaszów Mazowiecki, którzy wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji organizują świąteczną akcję dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej nr 1 przy ul. Polnej 56.
Wydaje Ci się, że na liście prezentów brakuje nowego zegarka czy telefonu? W domach pomocy społecznej święta nie wyglądają jak reklama z TV. Często podstawowe artykuły urastają do rangi luksusu. Sytuacja mieszkańców DPS jest szczególnie trudna. Pokażmy im, że nie są sami w ten świąteczny czas - zachęcają organizatorzy.
Wśród potrzebnych artykułów wymieniają m.in.: słodycze pod każdą postacią, herbaty, kawy czy kosmetyki do mycia i pielęgnacji. Zachęcają przy tym, by do zapakowanych prezentów dołączyć kartki z życzeniami.
Upominki będzie można przekazywać podczas wydarzenia organizowanego 17 grudnia na parkingu przy ul. Farbiarskiej od godz. 18.00. Uczestnicy mogą liczyć nie tylko na dużą dawkę muzyki i świetnej atmosfery (w sprzyjających warunkach w planach jest zbudowanie ogromnego bałwana), ale i na gorącą herbatę i kawę oraz ciasteczka. Każdy darczyńca zaś otrzyma naklejkę Nocnej Jazdy.
Paczki mają zostać wręczone podopiecznym DPS 23 grudnia. Ewentualne pytania na temat akcji można przesyłać organizatorom poprzez wiadomość prywatną na profilu NJTM na Facebooku.
wk



Komentarze