To propozycja Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Lubochni.
W pierwszym tygodniu zimowej przerwy od nauki, tj. od 29 stycznia do 2 lutego placówka organizować będzie wycieczki dla dzieci od lat 7. W programie są wizyty w: "Candy Parku" w Rzgowie, kręgielni Navi Bowling Club i kinie Helios (seans "Wyfruniętych") w Tomaszowie Mazowieckim, stołecznym Teatrze Lalka (spektakl pt. "O dwóch takich, co ukradli księżyc") oraz parku trampolin "Jump Planet" w Ksawerowie.
Szczegółowe informacje na ich temat uzyskać można w siedzibie GCK przy ul. Tomaszowskiej 2 lub telefonicznie pod numerami 44 710-33-08 i 697-792-020, tak również przyjmowane są zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona.
W drugim tygodniu ferii - od 3 do 9.02 - dzieciaki (i nie tylko) będą mogły natomiast poszaleć na zjeżdżalni igelitowej, która pojawi się na placu w centrum Lubochni. Dostępna będzie w godzinach 12.00-18.00. Wstęp wolny.



Komentarze