Tomaszowscy policjanci w Wydziału Kryminalnego, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, uzyskali informację, że jeden z mieszkańców gminy Budziszewice może posiadać zabronione prawem substancje.
5 czerwca około południa dotarli do wytypowanej posesji, ale nikogo tam nie zastali. Szybko ustalili drugi adres, pod którym mógł przebywać podejrzany. Tym razem trafili. W jednym z mieszkań na terenie Tomaszowa przebywał 47-letni mężczyzna. Przyznał się, że posiada niedozwolone środki odurzające. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 83 gramy suszu konopi innych niż włókniste, co potwierdzono w badaniu testem narkotykowym.
Zatrzymany został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Tomaszowie. Tam przedstawiono mu zarzut posiadania narkotyków, za co grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. (fot. KPP Tomaszów Maz.)
ag
Komentarze