Jak poinformował nas Jarosław Marusik, prezes firmy EUROBRUK, która jest wykonawcą inwestycji pn. "Przebudowa dróg powiatowych nr 4347E, 4342E, 4350E w Tomaszowie Mazowieckim", czyli Akacjowej, Niskiej i Strzeleckiej, w czwartek (22 maja) zostanie całkowicie wyłączona z ruchu (również dla okolicznych mieszkańców) ulica Akacjowa.
Trzeba więc przygotować się na utrudnienia. – Tego dnia będziemy układać tam warstwę ścieralną nawierzchni – mówi J. Marusik. – Wyłączenie z ruchu będzie obowiązywało od godziny 7.00 do godziny 17.00 – dodaje.
Przebudowa ul. Akacjowej rozpoczęła się 9 maja i objęła 415-metrowy odcinek od ul. Technicznej do ul. Niskiej, na której też już trwa przebudowa. – Obecnie wykonywane są tam prace brukarskie, które zamierzamy zakończyć do 10 czerwca. W drugiej połowie czerwca będzie frezowana stara nawierzchnia i układana masa asfaltowa – informuje prezes J. Marusik.
Komentarze