Wtorek, 1 lipca 2025, Imieniny: Bogusza, Haliny, Mariana

mrsebii mTomaszowianin Sebastian Zys, znany jako Mr Sebii wziął udział wraz z grupą w popularnym programie Polsatu pt. "Must be The Music". Jego występ spotkał się z krytyką jurorów i hejtem, ale dał też większą popularność.


Odcinek można było oglądać w piątek, 14 marca. Mr Sebii, któremu na scenie towarzyszył klawiszowiec i tancerki, wykonał piosenkę pt. "Niezłe ziółko". Nie spodobała się ona jury, w skład którego wchodzą: Sebastian Karpiel Bułecka, Dawid Kwiatkowski, Natalia Szroeder i Miuosh. Sebastian Karpiel Bułecka stwierdził, że to wykonanie urągało disco polo. – To, co wy śpiewacie, to jest masakra – dodał, radząc Sebastianowi Zysowi, by nie szedł tą drogą. Jury jednogłośnie wydało werdykt: cztery razy nie. 

Odrzucenie występu i słowa krytyki wywołały ożywioną dyskusję zarówno wśród publiczności, jak i widzów. W Internecie na tomaszowianina wylał się hejt, choć były osoby, które broniły Mr Sebiiego i twierdziły, że jego prezentacja im się podobała.

Mr Sebii twierdzi, że razem z grupą poszedł do programu dla przygody i żartu, a tymczasem od dnia emisji nie ma chwili spokoju. – Największy hejt był od tomaszowian na jednym z portali. Jedna z osób napisała mi SMS-a, żebym się zakopał. Okazało się, że to mój znajomy. W końcu powiedział mi "sorry". Zdarza się też, że znajome osoby nie mówią mi teraz cześć. Nie uważam się za jakiegoś świetnego wokalistę, ale mam prawo robić taką muzykę, jaką lubię i prawo do szacunku – powiedział nam S. Zys. 

Żałuje, że telewizja nie pokazała całego jego występu, a zwłaszcza pokazu tancerek. – Był na wysokim poziomie, ale występ został skrócony o minutę. Mimo to cieszę się, że wystąpiłem. Dało mi to popularność, mnóstwo wyświetleń w sieci. Osoby, które przeszły do dalszego etapu programu, mają o połowę mniej wyświetleń niż mój, uznany za nieudany, występ. Wykonanie "Niezłego ziółka" ma ok. 700 tys. wyświetleń na Tik-Toku. Poza tym to produkcja programu poleciła mi wykonać kontrowersyjny utwór – mówi Sebastian Zys. 

Obecnie trwa głosowanie na niego w aplikacji programu, co mogłoby mu pozwolić na wzięcie udziału w kolejnym odcinku "Must be The Music".

J.D.

Pin It

Komentarze





Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Materiały Urzędu Miasta

informacje starostwa powiatowego

TIT - Tomaszowski Informator Tygodniowy
Agencja Wydawnicza PAJ-Press

ul. Długa 82
97-200 Tomaszów Mazowiecki,
tel. 44 724 24 00 wew. 28 (biuro ogłoszeń)
tel. kom. 609-827-357, 724-496-306

WYRÓŻNIONE

Zmiany w Spółdzielni Mieszkaniowej Nasza Chata

Upływająca 3-letnia kadencja Rady N...

Złota Trzcina

Teatr Trzcina działający przy Miejs...

Złap oddech w NGO

– to hasło spotkania o dobrostanie...

Zbudują nową drużynę

Siatkarze pierwszoligowej Lechii pr...

Zawdzięcza życie załodze łodzi

Kierujący skuterem uderzył w taflę ...

Wydatki przekroczą 300 mln zł

We wtorek, 24 czerwca, odbyła się 2...

Wspólne kontrole nad wodą

Komenda Powiatowa Policji w Tomaszo...

Więcej patroli na lato

Insp. Tomasz Jędrzejczyk – komendan...

Wakacje z wojskiem

Wojsko Polskie zaprasza ochotników ...

W upały będą kosić mniej

Kosić często czy zostawiać trawę, b...

NAJNOWSZE

Wspólne kontrole nad wodą

Komenda Powiatowa Policji w Tomaszo...

Bocianie czworaczki

Gapinin nad Pilicą w gm. Poświętne ...

Zbudują nową drużynę

Siatkarze pierwszoligowej Lechii pr...

Neroj i Tuz z Lechii mistrzami Łódzkiego

W Skierniewicach zostały rozegrane ...

Łuczka z pucharem

Tomaszowskie Stowarzyszenie Tenisa ...

Mistrzowie województwa

22 czerwca odbyły się Otwarte Mistr...

Letnie medale panczenistów

Wrotkarstwo szybkie po tomaszowsku ...

Uroczyste obchody stulecia tomaszowskiego ratusza

...a właściwie wmurowania kamienia ...

Więcej patroli na lato

Insp. Tomasz Jędrzejczyk – komendan...

Lechici strzelali ostro

W poprzedni weekend rozegrane zosta...

 

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI
Instagram