Eneris odbierał, odbiera i pewnie będzie odbierał naszeodpady komunalne. Tylko że za swoje usługi chce teraz ogromnych pieniędzy

We wtorek (19 lutego) w Urzędzie Miasta otworzone zostały oferty w przetarg na odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie Tomaszowa. Zgłosił się tylko jeden podmiot gospodarczy. Oferta działającego u nas od dawna Enerisu jest szokująca. Firma za odbiór odpadów przez zaledwie 20 miesięcy zażyczyła sobie ponad 22 mln zł. To dwa i pół razy więcej pieniędzy niż miasto przeznaczyło na ten cel. Wygląda na to, że czeka nas wysoka podwyżka opłaty tzw. śmieciowej. Może zdrożeć z 9 zł miesięcznie od osoby do nawet 22 zł.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty