W tomaszowskim szpitalu

O problemach Tomaszowskiego Centrum Zdrowia z zapewnieniem obsady lekarskiej na oddziale wewnętrznym pisaliśmy przed dwoma tygodniami. Sytuacja do dziś się nie poprawiła, a doszedł nowy problem. Z kierowania interną zrezygnował doktor Roman Bubiński, który ordynatorem oddziału został 1 września. Niespełna miesiąc wystarczył, by miał dość pracy w tomaszowskim szpitalu.

Nie oznacza to, że Oddział Wewnętrzny został bez ordynatora. Doktor Bubiński odejdzie po trzymiesięcznym okresie wypowiedzenia,  czyli  będzie pracował do końca roku. Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, powodem rezygnacji znakomitego fachowca z pracy w TCZ jest brak możliwości współpracy z zatrudnianym na internie białym personelem, w tym głównie z lekarzami, których jest ciągle zbyt mało jak na potrzeby tego oddziału.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty