W minionym tygodniu na tomaszowskich drogach doszło do kilku groźnie wyglądających zdarzeń. Kilka osób odniosło lekkie obrażenia. Wśród nich był 16-letni chłopak potrącony przez bmw na rondzie Andersa.

W środę, 9 października na drodze krajowej nr 48 (tuż za Spałą, w kierunku Inowłodza) 48-letni kierowca hondy stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi. Jego auto przewróciło się na bok, na szczęście kierującemu nic się nie stało. Za spowodowanie zdarzenia został ukarany mandatem w wysokości 300 zł.

W piątek, 11 października na ul. Spalskiej 24-letni kierowca nissana nie zachował ostrożności podczas cofania i wjechał w renaulta. W Ujeździe 48-letnia kobieta kierująca oplem nie zachowała bezpiecznej odległości i wjechała w tył mercedesa (mandat 300 zł).

W sobotę, 12 października w Sangrodzu 36-letni kierowca dacii podczas nieprawidłowego wyprzedzania doprowadził do zderzenia z citroënem (mandat 500 zł). W Ujeździe kierowca audi, cofając doprowadził do zderzenia z citroënem i oddalił się z miejsca zdarzenia.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty