Grzegorz Kowalski to trzeci kandydat na fotel prezydenta Tomaszowa Maz. Popierają go członkowie tomaszowskich struktur Kukiz`15

Tomaszowskie koło Kukiz`15 w poniedziałek, 25 czerwca podczas konferencji prasowej przedstawiło kandydata na prezydenta Tomaszowa Maz., który wystartuje w jesiennych wyborach. To Grzegorz Kowalski, 60 letni nauczyciel i przedsiębiorca pochodzący z Łodzi, który jak sam powiedział przez jakiś czas mieszkał w Spale, a niedawno przeniósł się do naszego miasta.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty