oswietlenieJest w fatalnym stanie. Z 6,9 tys. punktów świetlnych na drogach w mieście, aż 5,5 tys. wymaga wymiany. Jak wyliczyli urzędnicy magistratu, to koszt około 10 mln zł.

Czarne punkty

Na pasach przy ul. św. Antoniego, tuż przy skrzyżowaniu z ul. B. Głowackiego, wielokrotnie dochodziło do potrąceń (jeden z wypadków był tragiczny w skutkach). Piesi mają tam wyjątkowo długą drogę do przejścia, bo przez trzy pasy ruchu. Kierowcy muszą w tym miejscu szczególnie uważać (szczególnie po zmroku), a piesi nie wchodzić bezmyślnie na jezdnię.

Od kilku lat mówi się o potrzebnie zamontowania tam oświetlenia LED-owego. Potrzebne są nowe lampy z obu stron jezdni.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty