teraflSiatkarze Lechii skazani na grę na starej nawierzchni

Mecz siatkówki z BBTS-em Bielsko-Biała tomaszowska Lechia rozegrała na nowej nawierzchni. W telewizji Polsat Sport można było zobaczyć, że boisko w hali popularnej samochodówki prezentuje się znakomicie. Ułożony w ubiegłym tygodniu teraflex bardzo podobał się kibicom ale – co ważniejsze – zachwycił siatkarzy, którzy w końcu mogli zagrać w warunkach zbliżonych do hal w innych miastach. Ale ich radość nie trwała długo. Teraflex został już zdjęty i kolejny mecz lechici zagrają na starej, zniszczonej nawierzchni, na którą nie chce się nawet wchodzić.

O konieczności dostosowania hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 do wymogów stawianych przez Polską Ligę Siatkówki SA mówiło się od momentu decyzji o przeniesieniu siatkarzy z gastronomika do samochodówki. Hala wymagała modernizacji oświetlenia i nawierzchni oraz remontu szatni. Niewiele z tego zrobiono. Szatnie po staremu są zapyziałe. Zrezygnowano też z remontu oświetlenia, ograniczając się do wymiany kilkunastu lamp nad boiskiem. Poprawa oświetlenia ma swoje plusy i minusy. Można już – choć z trudem bo z trudem – prowadzić transmisję telewizyjną, ale za to dokładnie widać wszechobecny brud.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty