aspołeczneRozmawiając z mieszkańcami budynków zarządzanych przez Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, można odnieść wrażenie, że TTBS to od lat... samo zło. Ludzie narzekają na wiele rzeczy, ale głównie na wysokie czynsze. Czy rzeczywiście są aż tak wysokie, czy może mieszkańcy (i to nie tylko Tomaszowa) stają się coraz bardziej roszczeniowi?

Lepiej się w to nie pakować

Spotkanie na placu zabaw. Rozmawia kilka matek. Jedna mówi, że mieszkania są w Tomaszowie tak drogie, że chyba nigdy nie zdoła żadnego kupić (i rzeczywiście ceny na tomaszowskim rynku nieruchomości stały się zatrważające), więc zastanawia się, czy nie starać się o mieszkanie w TTBS. Druga odpowiada jej, że nie poleca, bo jej rodzice płacą tam 800 zł czynszu i cały czas kwota rośnie. - Lepiej się w to nie pakować - doradza inna.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty