casting"Bądź pozdrowiona, łaską obdarzona, Pan z Tobą" - powiedział anioł Gabriel do Marii. A w rolę anioła wcielił się licealista Cyprian, o anielskim wyglądzie i tubalnym głosie. Swoje umiejętności zaprezentował podczas castingu do kolejnej edycji interaktywnego widowiska świątecznego "Podróż do Betlejem". Nie był jedynym, który chciał zagrać w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Podróż do Betlejem to widowisko, na które składają się sceny towarzyszące narodzinom Jezusa Chrystusa. Rozgrywa się ono w pięknej, zimowej scenerii Chrześcijańskiego Centrum Proem w Zakościelu, w sali widowiskowej, w lesie, nad brzegiem rzeki, w malowniczej, stuletniej willi. Nie da się go obejrzeć i nic nie poczuć. Przez lata widowisko zobaczyło już ponad 57 tys. widzów, z całej Polski. Choć "Podróż do Betlejem" ma już swoich stałych sympatyków i aktorów, którzy co roku w niej występują, to jednak organizatorzy szukają też nowych osób. Casting odbył się w czwartek, 17 października w sali SCh Tomy przy ul. Jerozolimskiej.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty