stopPrzed przejazdami kolejowymi powinny stać znaki ostrzegawcze STOP. Zdaniem zarządu kopalni "Biała Góra" i wielu mieszkańców Smardzewic także przed przejazdem przy ul. Łozińskiego.

Tamtejszymi torami kolejowymi poruszają się jedynie pociągi należące do kopalni Biała Góra. Wielu pytanych przez naszą redakcję kierowców jest przekonanych, że nie są one w ogóle używane. Obserwując przez niecałe 20 minut to, co dzieje się na tym przejeździe, zauważyliśmy co najmniej kilkanaście samochodów, których kierowcy nawet nie zmniejszyli prędkości, zbliżając się do torów, nie mówiąc już o zachowaniu szczególnej ostrożności. Jeden z mieszkańców ul. Łozińskiego opowiedział nam o sytuacji, jaka miała miejsce w ubiegłą sobotę w godzinach popołudniowych.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty