w lodziarniTak, w lodziarni "Prawdziwe lody" w Galerii Tomaszów. Dziwne to trochę, że spotkanie autorskie poety Radosława Bińka i promocja tomiku jego wierszy odbyła się w lokalu gastronomicznym, przy tylu placówkach kulturalnych lub za takie uchodzących w mieście. Ale było i się udało. Sala wypełniła się do ostatniego miejsca.

O R. Bińku i jego drodze przez życie pisaliśmy w zapowiedzi. Przypomnijmy tylko, że Radosław jest absolwentem ZSP nr 1, czyli "mechanika". Już to jest trochę dziwne i nie tylko w jego przypadku.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty