W tym roku na zalewie ma być więcej dyżurów ratowniczych, ale jest na ten cel mniej pieniędzyz puli wojewody. Starostwo nie dołoży się wcale

W tym roku na zalewie ma być więcej dyżurów ratowniczych, ale jest na ten cel mniej pieniędzyz puli wojewody. Starostwo nie dołoży się wcale...a powinni służyć na wodzie. Starosta tomaszowski już zapowiedział, że nie da im nawet złotówki na zapewnienie bezpieczeństwa nad zalewem. Znacznie mniej środków na ten cel przeznaczył też wojewoda. A mamy zapewnić dyżury przez cały tydzień, nie tylko w weekendy. Nie uda się, nawet za najniższe stawki godzinowe w regionie. Musimy też naprawić i ubezpieczyć łodzie, kupić paliwo. Za co!? pyta Damian Błaszczyk, wiceprezes Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Tomaszowie.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty