Bilans szpitala za 2018 rok przedstawił prezes TCZ Wiesław Chudzik, który na sesję przybył z główną księgową Alicją Jodłowską

Na ostatniej sesji Rady Powiatu prezes Tomaszowskiego Centrum Zdrowia przedstawił wyniki finansowe spółki za 2018 rok. Po raz pierwszy od chwili powstania TCZ szpital przyniósł straty i to duże - prawie 3 miliony złotych.Na ostatniej sesji Rady Powiatu prezes Tomaszowskiego Centrum Zdrowia przedstawił wyniki finansowe spółki za 2018 rok. Po raz pierwszy od chwili powstania TCZ szpital przyniósł straty i to duże prawie 3 miliony złotych.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty