Robota przy przebudowie wre. Ciąg pieszo-rowerowy powstał już na znacznej długości ulicy, choć nie cały teren został legalnie zajęty. A o budowie wodociągu w ogóle zapomniano

Trwa budowa ul. Mostowej, a mieszkańcy żądają rozszerzenia inwestycji o budowę wodociągu. Mieszkańcy remontowanej ulicy chcą, aby powstał tam wodociąg, o którym wszyscy zapomnieli. To zadanie dla miasta. Okazuje się również, że część już wykonanych prac powstała na terenie nie należącym do inwestora, którym jest Zarząd Dróg Powiatowych.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty