Teren budowy został odgrodzony od oczu ciekawskich, ale już wiadomo, że powstanie tu kolejny market. Prawdopodobnie sieci Aldi

Sklep wielkopowierzchniowy sieci  Aldi  powstaje na działce mieszczącej się na wprost ronda Tomaszowskich Olimpijczyków, tuż obok Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, czyli popularnego gastronomika. W tak zwanym przejściu, łączącym ulice Św..Antoniego i Bartosza Głowackiego, jeszcze w połowie ub. roku stały budki,w których mieściły się sklepy i punkty usługowe.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty