konkurs m"Ja i moja mała ojczyzna" to konkurs literacko-plastyczny, który organizowany jest w Tomaszowie już po raz piętnasty. W tym roku przebiegał pod hasłem "190-lecie uzyskania przez Tomaszów Mazowiecki praw miejskich". Znamy nazwiska laureatów.

Podsumowanie rywalizacji odbyło się w piątek, 16 października w siedzibie głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej. Niestety nie było takie jak zwykle. W związku z panującą obecnie sytuacją epidemiczną w spotkaniu nie uczestniczyli bezpośrednio laureaci i honorowi goście.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty