Ostatni weekend, a zwłaszcza niedziela, był tak upalny, że tomaszowianie i mieszkańcy powiatu masowo szukali cienia i odpoczynku nad wodą. Tłumy odpoczywały nad Zalewem Sulejowskim. Niestety - nie zawsze z głową na karku i nie zawsze na trzeźwo.

Lepszy zalew niż Bułgaria 

Chyba mało kto spośród tych, którzy wybrali się nad Zalew Sulejowski w ostatni weekend, myślał o panującej pandemii koronawirusa. Na plażach zbierały się tłumy i o żadnych odległościach czy maseczkach nie było mowy. Żar z nieba lał się zresztą niesamowity.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty