W ubiegłą środę (20 października) odbyła się czterdziesta piąta w kadencji sesja Rady Powiatu. Głównym tematem obrad były finanse samorządu. Po raz drugi, po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, sesja odbyła się stacjonarnie w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego i przebiegła bardzo sprawnie. Obrady trwały zaledwie 1,5 godziny.

Pomogą strażakom z Budziszewic

Zarząd Powiatu rozszerzył porządek obrad o udzielenie pomocy finansowej gminie Budziszewice na zakup wyposażenia samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Budziszewice.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty