W ostatnich dniach na terenie powiatu tomaszowskiego doszło do kilkunastu prób oszukania starszych ludzi metodami "na wnuczka", "na policjanta", a nawet "na koronawirusa". Na szczęście seniorzy byli czujni.

Takich zdarzeń w ostatnich miesiącach jest coraz więcej. Oszuści podają się nie tylko za policjantów czy członków rodziny, ale również urzędników. - Podszywają się pod prokuratorów, bankierów, listonoszy i pracowników różnych instytucji. Ich sposób działania jest zawsze podobnyPamiętajmy też, żeby nie podawać swoich danych osobowych przez telefon. Nie informować, gdzie gromadzimy oszczędności. Nie ufajmy obcym rozmówcom - ostrzega st. asp. Grzegorz Stasiak, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty