konewka mMieszkańcy Konewki tłumie wyszli z domów, żeby zobaczyć uroczystość otwarcia drogi w ich miejscowości. Już nikt nie narzekał, że inwestycja ciągnęła się przez prawie rok. Zrozumieli, że inaczej się nie dało.

Miesiąc temu pisaliśmy, że "Ta droga mogła w ogóle nie powstać". Jeden wykonawca się wycofał, drugi musiał działać bardzo szybko, żeby nie złamać warunków dotacji. Wyrobił się. Później pojawiły się kolizje z linią energetyczną. Okazało się, że trzeba przenieść poza pas drogowy kabel zasilający całą miejscowość.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty