Na bieżąco

W Zarządzie Dróg Powiatowych dobiega końca przetarg na remont skrzyżowania ul. Granicznej z ul. Stolarską. Wpłynęły trzy oferty. Wszystkie powyżej zaplanowanej na ten cel kwoty. Możliwe jednak, że powiat znajdzie dodatkowe pieniądze i ta niewielka inwestycja zostanie zrealizowana.

Tak właściwie, to remont skrzyżowania ulic Granicznej i Stolarskiej, na którym jest wysepka, nie należy do najpilniejszych. Niemniej zaplanowano sfrezować starą nawierzchnię i położyć nową mieszankę mineralno-bitumiczną.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty