Na bieżąco

Bon turystyczny 500+ był jednym z często powtarzanych haseł w kampanii prezydenta Andrzeja Dudy. Miał nie tylko, jak zapowiadano, ułatwić rodzinom z dziećmi wypoczynek, ale też pomóc mocno dotkniętej przez pandemię koronawirusa polskiej turystyce. Okazuje się jednak, że o realizacji bonu, przynajmniej na razie, wiele osób może zapomnieć...

Zasady korzystania z bonu i to, komu przysługuje, opisaliśmy dokładnie w zeszłym numerze naszej gazety. Przypomnijmy więc tylko, że program ruszył 1 sierpnia, a bon jest przyznawany na dziecko, na które przysługuje świadczenie wychowawcze lub dodatek wychowawczy Rodzina 500+. Jak informuje Monika Kiełczyńska, regionalna rzeczniczka prasowa ZUS, przez pierwsze trzy dni od uruchomienia specjalnej infolinii ZUS zadzwoniło na nią około 6 tys. osób.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty