ksiazkiPonad 300 książek trafiło do tomaszowskich domów pomocy społecznej. Dla seniorów zebrali i dostarczyli je wolontariusze i sympatycy kandydującego w ostatnich wyborach prezydenckich Szymona Hołowni. To nie koniec ich działań.

Podopieczni DPS-ów od momentu wybuchu epidemii koronawirusa w Polsce są praktycznie odizolowani od świata zewnętrznego i wielu rozrywek, które mieli w czasach sprzed zarazy. Dopiero ostatnio mogą zobaczyć się z bliskimi i to oczywiście z zachowaniem wszelkich niezbędnych zasad sanitarnych.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty