sanepid mWprowadzenie stanu epidemii w naszym kraju doprowadziło do szeregu zmian w sposobie funkcjonowania wielu firm i instytucji. Epidemia wpłynęła także na to, jak działa instytucja bezpośrednio odpowiedzialna za jej zwalczanie.

- Od 17 marca wstrzymano w naszym mieście bezpośrednią obsługę interesantów. Działania każdej sekcji skupiały się wokół epidemii. Nie pobierano prób, nie chodzono na kontrole - chyba że była to skarga, to w miarę możliwości i po dokonaniu analizy ryzyka podejmowaliśmy działania. Wszelkie kontrole odbywały się wyrywkowo - wyznaje Iwona Sarwa, dyrektorka Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Tomaszowie Maz.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty