Na bieżąco

wopr m- Na razie pracujemy społecznie. Pomogliśmy żeglarzowi, który miał kłopoty z łodzią, czy wędkarzowi, któremu silnik spadł do wody. Z czasem turystów nad zbiornikiem będzie znacznie więcej, a pieniędzy na służby mamy jak na lekarstwo - mówi Damian Błaszczyk, prezes WOPR w Tomaszowie. Ratownicy szukają wsparcia. Nie tylko samorządów (niektóre w ogóle nie pomogą), ale też prywatnych sponsorów.

Jak już pisaliśmy, w tym roku nie będą mogli liczyć na pomoc marszałka województwa łódzkiego, który cofnął pieniądze na zakup sprzętu (wywalczone przez WOPR w ramach budżetu obywatelskiego).  Znacznie mniej środków będzie też z budżetu, jaki ma w dyspozycji wojewoda.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty