rebzdaLigowa siatkówka mężczyzn. Weekend Lechia będzie miała wolny

Z licznymi perturbacjami, spowodowanymi przez pandemię koronawirusa, toczą się rozgrywki siatkarskie w Tauron I lidze. W ostatnim czasie siatkarze KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki rozegrali dwa mecze. Oba przegrali. W sobotę w Świdniku ulegli beniaminkowi, zaś we wtorek, w spotkaniu transmitowanym przez telewizję Polsat Sport, nie sprostali spadkowiczowi z PlusLigi.

Oba starcia były do wygrania, ale podopieczni trenera Bartłomieja Rebzdy fragmenty dobrej siatkówki ciągle przeplatają seriami błędów. W wtorek w Arenie Lodowej wygrali dwa pierwsze sety i prowadzili w trzecim, ale później ich gra całkiem się rozsypała.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty