banery poPo każdych wyborach powstaje pytanie, co zrobić z banerami wyborczymi. Pomysłów jest wiele. Można je przekazywać schronisku dla bezdomnych zwierząt lub... do Urzędu Miasta. Będą z nich szyte torby, które trafią do mieszkańców.

W związku z tym, że po usunięciu z ulic plastikowe banery najczęściej trafiają na wysypiska śmieci, a tam mogą rozkładać się nawet 400 lat, magistrat wyszedł z inicjatywą, że można je wykorzystać z pożytkiem dla środowiska. Będą z nich szyte torby, które - zanim staną się odpadem - posłużą jeszcze przez kolejne miesiące. - Jeśli komitety wyborcze nie mają pomysłu na to, co zrobić ze zdjętymi po kampanii wyborczej banerami, zachęcamy, by przynieść je do Urzędu Miasta. Damy im drugie życie.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty