wodopZnany z aktywności i proekologicznej postawy radny miejski Adrian Witczak chce, żeby w mieście zainstalować źródełka z wodą pitną. Pomysł ciekawy, ale czy do zrealizowania? A jeśli tak, to za ile?

Jak mówi Adrian Witczak, w polskich miastach coraz częściej pojawiają się tego typu udogodnienia dla mieszkańców. - To świetne proekologiczne działanie i wzbogacenie przestrzeni miejskiej w jednym. Te instalacje promują dobre nawyki i mogą przyczynić się do ograniczenia zużycia plastikowych butelek - uważa radny. Trudno nie przyznać mu racji, bo ile to razy spragnieni mieszkańcy, spacerujący zwłaszcza w ciepłe dni po placu Kościuszki bądź w innych miejscach, chcąc szybko ugasić pragnienie, wchodzą do pobliskich sklepów i kupują to, co jest najtańsze, i to, do czego przez lata przywykli - wodę i napoje w plastiku.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty