Każda z niemal 1775 kobiet, która na naszym terenie samotnie wychowuje dzieci, ma swoją historię. Żyją w państwie absurdu, które karze za podjęcie pracy, za próbę normalnego życia.

Podwójny trud, podwójna miłość „Każda z niemal 1775 kobiet, która na naszym terenie samotnie wychowuje dzieci, ma swoją historię. Żyją w państwie absurdu, które karze za podjęcie pracy, za próbę normalnego życia. „Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca to miłość macierzyńska*. Czasem jest trudniejsza niż zwykle to miłość samotnych matek. Mają podwójną liczbę obowiązków, podwójny stres i podwójną dumę i szczęście.Podwójny trud, podwójna miłość „Każda z niemal 1775 kobiet, która na naszym terenie samotnie wychowuje dzieci, ma swoją historię. Żyją w państwie absurdu, które karze za podjęcie pracy, za próbę normalnego życia. „Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca to miłość macierzyńska*. Czasem jest trudniejsza niż zwykle to miłość samotnych matek. Mają podwójną liczbę obowiązków, podwójny stres i podwójną dumę i szczęście.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty