Zarząd Powiatu w oczekiwaniu na absolutorium (od lewej): starosta Mirosław Kukliński, wicestarosta Dariusz Kowalczyk, Bartłomiej Matysiak i Leszek Ogórek (brakuje Barbary Robak) oraz skarbniczka Jolanta Ciach

Zarząd Powiatu skwitowanyW ubiegły czwartek (28 czerwca) odbyła się czterdziesta ósma w tej kadencji sesja Rady Powiatu. Najważniejsze było przyjęcie sprawozda-nia z wykonania budżetu w 2017 roku i udzielenie absolutorium Zarządowi Powiatu, ale najdłużej trwało omawianie spraw szpitala.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty