konf mPowiat tomaszowski otrzymał kolejną dotację z Rządowego Programu Inwestycji Lokalnnych. To 700.000 zł dzięki którym zostanie wyremontowana, a właściwie zbudowana od nowa kładka na Wolbórce w ciągu ul. Zacisze. Koszt zadania oszacowano na 950 tysięcy.

O przyznaniu dotacji poinformowały władze powiatu na konferencji prasowej, zwołanej 1 kwietnia. I nie był to żart primaaprilisowy. Starosta Mariusz Węgrzynowski, wicestarosta Leszek Ogórek, przewodnicząca Rady Powiatu Wacława Bąk i skarbniczka Beata Zysiak opowiedzieli o inwestycji, która ma być zrealizowana jeszcze w tym roku.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty