rat m

W Tomaszowie dotychczas zdiagnozowano trzy przypadki zakażenia koronawirusem. Żaden z chorych nie trafił do Tomaszowskiego Centrum Zdrowia, a mimo to nasz szpital częściowo objęty jest kwarantanną, bo jedną z nosicielek wirusa okazała się pielęgniarka oddziału wewnętrznego.

Z pierwszych badań wynika, że nikogo nie zaraziła. W szpitalu teraz czekają na wyniki powtórnych badań. Jeśli testy będą negatywnie, to będzie można przywrócić normalną pracę interny.

 Tuż za frontem

Tomaszowskie Centrum Zdrowia jest jednym z nielicznych szpitali w woj. łódzkim, w którym funkcjonuje oddział zakaźny. Dlatego zostało wpisane na listę placówek, które mają ratować zakażonych koronawirusem.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty